s1mone napisał(a):

W tym jak punktujemy na wyjeździe a jak u siebie jest więcej przypadku, niż statystyki na której się można opierać.
Legia też u siebie bardzo słabo punktuje.
A jaki z tego morał?
Nie żuj gumy w lesie.
|
Czytam i nie wierze. Nie ma w tym żadnego przypadku. Jesteśmy zespołem swojego stadionu. Na wyjazdach słabiutko.
Co nie zmienia faktu że też chcę abyśmy dzisiaj wygrali.
btw
czasem myślę że niektórym z euforii rozum zabrało
