Temat
:
[XXV KOLEJKA] Legia Warszawa- WISŁA Kraków, 12 marca, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
criskrakow
Junior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków i tylko Kraków
Offline
#
95
12.03.2017, 09:01
gdzieś to tu wyczytałem, Wisłę się kocha a nie kibicuje 😀
TS WISŁA KRAKÓW - ZAWSZE NAJLEPSI
criskrakow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do criskrakow
Znajdź inne posty napisane przez criskrakow