JrQ- napisał(a):

|
Serio po 79 zł? w Adidasie?
|
tak, już w zeszłym miesiącu były, stare z logo telefoniki i SSA, rozmiarówka dla dorosłych i dla dzieci, przy czym chyba lepiej kupić w naszym sklepiku niż w jakimś .... wie czyim outlecie a i u nas stare koszulki były w super cenie