Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21530
Stary 11.03.2017, 02:56
Mam nadzieję, że stadion doczeka się kiedyś przebudowy, a mianowicie: dostosowanie trybun za bramkami w stosunku do trybun bocznych ( wyprostowanie) usunięcie odciągników za trybunami. Rozbiórka pawilonu medialnego, a w zamian zabudowa narożnika. Elewacja. Ozdobić betony w środku datami z mistrzostw Polski, Pucharu Polski, Superpucharu itd, z dodatkiem Herbów Wisły. Budowa Muzeum. Marzy mi sie jednolity, półokrągły dach niczym na Lechii i inny typ oświetlenia
Odpowiedz cytując