|
No i gitara. Na to czekaliśmy i się doczekaliśmy. Myślę że ogłoszenie sponsora tuż przed meczem z Legią to też nie przypadek.
Hajs się zgadza. Idzie fama że u nas powoli do przodu. Jest dobrze.
A czy to trzy miliony czy dwa to szczerze powiedziawszy kwestia drugorzędna. Zarząd poinformował że wybrał najlepszą ofertę więc trzeba im wierzyć. Innej widocznie nie było.
|