Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1632
Stary 11.03.2017, 01:03
No i gitara. Na to czekaliśmy i się doczekaliśmy. Myślę że ogłoszenie sponsora tuż przed meczem z Legią to też nie przypadek.

Hajs się zgadza. Idzie fama że u nas powoli do przodu. Jest dobrze.

A czy to trzy miliony czy dwa to szczerze powiedziawszy kwestia drugorzędna. Zarząd poinformował że wybrał najlepszą ofertę więc trzeba im wierzyć. Innej widocznie nie było.
Odpowiedz cytując