|
Amica to klub, który ma 40 mln długu. Jak sprzedadzą Kownackiego nikt sensowny na sprzedaż im nie zostanie.
Są na takiej samej drodze jak my przed 4 laty. Jak nie zagrają w rundzie grupowej Ligi Europejskiej to się to wszystko rozsypie.
My Psy musimy trzymać się razem!
|