Wyświetl pojedynczy post
Kamrat
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1627
Stary 10.03.2017, 20:35
Amica to klub, który ma 40 mln długu. Jak sprzedadzą Kownackiego nikt sensowny na sprzedaż im nie zostanie.
Są na takiej samej drodze jak my przed 4 laty. Jak nie zagrają w rundzie grupowej Ligi Europejskiej to się to wszystko rozsypie.
My Psy musimy trzymać się razem!
Odpowiedz cytując