Karherop napisał(a):

|
Nareszcie!!! Fajnie gdyby zarząd czyms zaskoczyl, ale i LV bet nie bylby bylby zly. Pamięta ktoś ile gramy bez sponsora na koszulce (poza TF), 8 lat i bet-at-home?
|
Z początkiem stycznia 2010 r. współpraca z Bet-At-Home została zawieszona.