Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1625
Stary 10.03.2017, 20:09
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nareszcie!!! Fajnie gdyby zarząd czyms zaskoczyl, ale i LV bet nie bylby bylby zly. Pamięta ktoś ile gramy bez sponsora na koszulce (poza TF), 8 lat i bet-at-home?
Z początkiem stycznia 2010 r. współpraca z Bet-At-Home została zawieszona.
Odpowiedz cytując