Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1623
Stary 10.03.2017, 19:38
Potwierdziło się, że LV Bet. Fajnie, choć to mlodziutka firma, to dobrze że 'legalny' bukmacher.

Nie liczę na to, że nowy sponsor koszulkowy nas zbawi, ale będzie to na pewno solidny zastrzyk gotówki oraz medialny powrót do gry. Liczę, że za te 1,5 roku podpiszemy nowy, dużo większy kontrakt. Że nasza Wisła będzie po prostu w innym miejscu, niż jest teraz.

Fajnie, że obecny zarząd działa tak sprawnie. Dobrze, że nie zadłużamy się, tylko jedyne co nam przeszkadza w prężnym rozwoju to stare trupy z szafy. Sądzę, że za te 2,3,4 lata jak wszystko pospłacamy to będziemy mogli dobić finansowo do poziomu Amici, Zagłębia czy nawet Legiii. Która zresztą nie jest tak bogata jak ją malują.
Odpowiedz cytując