Kocur napisał(a):

Jak dla mnie może być nawet Unimil (Durex).
Nie wyobrażam sobie tylko żeby nas sponsorował ktoś, kto również wspiera naszych rywali.
Nie chwalcie Zarządu bo Wam zaraz kumaty kolega nawrzuca:
|
No akurat LVBet sponsoruja tez sloniki i szparke.
Przeklejone bo wyzej zniknelo:
