Podobno miasto wykupiło prawa autorskie od biura projektowego śp. Obtułowicza. Naprawdę wierzycie że miasto zapłaci miliony za estetykę stadionu ? Wystarczy gdyby pozwolili dopieścić go w środku np. ozdobić bandy na piętrze datami mistrzostw itp. jak na Emirates Stadium
