|
Osobiście uważam, że kwota pomiędzy 2, a 3 mln byłaby dla nas fenomenalnym osiągnięciem. Po pierwsze, spory zastrzyk gotowki, po drugie ogromny + od strony wizerunkowej.
I tak jak pisał ZWE, może się okazać że to przekona kilku mniejszych sponsorów, ktorzy wyłożą łącznie porównywalną kwote do koszulkowego.
|