Wyświetl pojedynczy post
PawelOzg
Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1608
Stary 10.03.2017, 11:22
Pamiętaj proszę, że jednak niestety ostatnimi laty nasz klub był fatalnie zarządzany. Świadczy o tym chociaż ilość spraw sądowych przegranych przez Wisłę, ciągle rosnące zadłużenie klubu, niewypłacane pensje. W chwili gdy TS przejął S.A. wielu tutaj sądowało rychły upadek naszego klubu. A tu jednak okazuje się że gdy za coś zabierają się ludzie na którym naprawdę zależy na Wiśle to przyszłość rysuje się w ciekawych barwach.
Odpowiedz cytując