Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1607
Stary 10.03.2017, 11:21
Pamiętajcie o jednym. TF dawało 4 mln za przód koszulki. Każda oferta, która się pojawiała była z góry skreślana. Albo więcej niż 4 mln albo wcale..
A teraz taki LV Bet mógł dać nawet milion złotych za przód koszulki.
Ważne, że coś się dzieje w tym temacie. Nawet jeżeli byłoby to do końca sezonu to i tak dobra robota.

Nie chodzi o to, aby całować Panią Prezes po nogach, czy stawiać pomniki. Udało się, fajnie. Ale daleka droga jeszcze do takiej norlamalności. Duży krok do przodu bo widać że po nagonce, że w Wiśle rządzą kibole udało się podziałać w tym temacie. Może to jeszcze przekonać mniejszych sponsorów.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując