Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1606
Stary 10.03.2017, 11:08
Kocur napisał(a):Wyświetl post

Nie chwalcie Zarządu bo Wam zaraz kumaty kolega nawrzuca:
Czekałem tylko na to... Już jest euforia, forumowi eksperci znają warunki umowy, wiedzą ile dostaniemy

Cały czas pisałem w pozytywnym tonie o pracy zarządu więc nie wyrywaj zdań z kontekstu:
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
.... Mimo tego, iż nowy zarząd zrobił dużo i robi wszystko aby sytuacja się polepszyła ....
Idziemy do przodu, co nie zmienia faktu, że nie jest tak kolorowo jak niektóre pelikany piszą.

Poza tym nie wiadomo z kim TF rozmawiała i czy ktoś im nie oferował podobnej kwoty, a oni nie chcieli się na takie pieniądze zgodzić. Być może jest tak jak ktoś pisze, lepsze to niż nic, ciężko o kogoś kto dobrze zapłaci więc lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

Odpowiedz cytując