Kocur napisał(a):

Nie chwalcie Zarządu bo Wam zaraz kumaty kolega nawrzuca:
|
Czekałem tylko na to... Już jest euforia, forumowi eksperci znają warunki umowy, wiedzą ile dostaniemy
Cały czas pisałem w pozytywnym tonie o pracy zarządu więc nie wyrywaj zdań z kontekstu:
LucjuszWielki napisał(a):

|
.... Mimo tego, iż nowy zarząd zrobił dużo i robi wszystko aby sytuacja się polepszyła ....
|
Idziemy do przodu, co nie zmienia faktu, że nie jest tak kolorowo jak niektóre pelikany piszą.
Poza tym nie wiadomo z kim TF rozmawiała i czy ktoś im nie oferował podobnej kwoty, a oni nie chcieli się na takie pieniądze zgodzić. Być może jest tak jak ktoś pisze, lepsze to niż nic, ciężko o kogoś kto dobrze zapłaci więc lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.