Jak dla mnie może być nawet Unimil (Durex).
Nie wyobrażam sobie tylko żeby nas sponsorował ktoś, kto również wspiera naszych rywali.
Nie chwalcie Zarządu bo Wam zaraz kumaty kolega nawrzuca:
... napisał(a):
|
....Tylko głupiec może myśleć , że jest super i zarząd zrobił extra robote. ....
|