Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1603
Stary 10.03.2017, 10:57
goly78 napisał(a):Wyświetl post
Tzn ? jak bedzie LV to bedziesz grał zeby przejebać kase
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
Goly78 ile jesteś do przodu u buka?
A mogl sie zarejstrowac u obu, ograc ich na duza kase tak ze nie mieliby hajsu na sponsoring Lecha i Legii. No nie rozegral tego chlopak zbyt dobrze
Odpowiedz cytując