|
Swoją drogą nie rozumiem tej tajemnicy z warunków umowy.
Przeważnie jak wielkie kluby podpisują takie kontrakty to zawsze jest info - firma X przekaże klubowi Y tyle i tyle przez określoną ilość czasu. I to też się fajnie sprzedaje marketingowo i wizerunkowo.
|