|
Mega sie ciesze z nowego sponsora i to nawet nie z samych pieniazkow ale z faktu iz zarzad Wisly oraz organizacja klubu sa widziane przez partnerow jako profesjonalne i godne zaufania. Zakladam, ze nie jest latwo namowic kogokolwiek zeby od tak dal million czy dwa dla klubu pilkarskiego wiec tym bardziej nalezy uszanowac fakt, ze nowy zarzad swoja praca i profesjonalizmem wzbudzaja zaufanie sponsorow.
|