Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1588
Stary 10.03.2017, 09:19
PawelOzg napisał(a):Wyświetl post
I co? Szach - Mat ateiści i forumowe płaczki. Zarząd udowodnił że Wisłą można zarządzać dużo, dużo lepiej niż za czasów TF. Jak to Lv to Tiger leci w odstawkę
Ale co to znaczy, że jest dużo lepiej? Że jest więcej wolumenowo sponsorów, którzy jednak wartościowo dawali mniej?

Pożyczki to jedno, ale TF nie dawała reklamy na koszulki za darmo, tylko wpłacała na konto Wisły 4-5 mln PLN. Jak była kwestia Volksvagena, to oni dawali 3mln, ale tylko 1,5mln podstawy + 1,5 mln w bonusach, więc Cupial mowil ze woli placic te 4mln i miec reklame TF na koszulkach, a gdyby dali 3mln podstawy to by sie zastanowil.

Było mniej umów sponsorskich za TF, ale były dużo wyższe wartościowo, więc jeszcze troche czasu minie zanim teraz się d do tego dojdzie... także ja sie jarać nie bede, ale musze przyznac ze jest lepiej niz sie spodziewalem
Odpowiedz cytując