|
Wpierw chciałem się zarejestrować na STS - zostali sponsorem Lecha, więc zrezygnowałem. Następnie planowałem na Fortunie - zostali sponsorem 7. Więc może do 3x sztuka i tym razem mi się uda. Co prawda, nie jest przesądzone, że będzie nim LVBet, bo może być ktoś inny. Najważniejsze jednak, aby Wisła otrzymała z tego tytułu pokaźny zastrzyk finansowy.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|