Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
PawelOzg
Member
Od: 05.2011
Offline
#
1585
10.03.2017, 08:38
I co? Szach - Mat ateiści i forumowe płaczki. Zarząd udowodnił że Wisłą można zarządzać dużo, dużo lepiej niż za czasów TF. Jak to Lv to Tiger leci w odstawkę
PawelOzg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PawelOzg
Znajdź inne posty napisane przez PawelOzg