Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1584
Stary 10.03.2017, 07:35
Pani Prezes wielokrotnie podkreślała, że kwestia sponsora głównego to nie jest ,,być, albo nie być" tego klubu. Podobno Lyoness dawało 2,5, ale zgłosił się ktoś kogo interesuje wyłącznie koszulka. Ja osobiście chcialbym, żeby to była umowa na poziomie +/- 3 mln.
Najważniejsze, że wizerunek mocno się poprawi
Odpowiedz cytując