Pani Prezes wielokrotnie podkreślała, że kwestia sponsora głównego to nie jest ,,być, albo nie być" tego klubu. Podobno Lyoness dawało 2,5, ale zgłosił się ktoś kogo interesuje wyłącznie koszulka. Ja osobiście chcialbym, żeby to była umowa na poziomie +/- 3 mln.
Najważniejsze, że wizerunek mocno się poprawi
