Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1582
Stary 10.03.2017, 06:41
Nareszcie!!! Fajnie gdyby zarząd czyms zaskoczyl, ale i LV bet nie bylby bylby zly. Pamięta ktoś ile gramy bez sponsora na koszulce (poza TF), 8 lat i bet-at-home?
Odpowiedz cytując