Jaroo1 napisał(a):

|
A chociaż coś w sprawie tego faulu Radovica się dzieje czy w ogóle tego nie rozpatrują?
|
ale co mają rozpatrywać?
Oczywistym jest ze :
- Radovic zawsze robi zakos nad piłką
- Todorowski to pedał
- Todorwoski lubi jak go ktoś gniecie po jajach
- Todorowski nie zachował należytej odległości
- Sędzia przecież wszystko widział
- Todorowski sprowokował zwód Radovica
- Cywka nie dostal czerwonej za nadepnięcie nogi kogoś tam
- Radovic nie zrobił nic złego
tak grzmiał twitter