Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1646
Stary 09.03.2017, 17:27
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A chociaż coś w sprawie tego faulu Radovica się dzieje czy w ogóle tego nie rozpatrują?
ale co mają rozpatrywać?
Oczywistym jest ze :
- Radovic zawsze robi zakos nad piłką
- Todorowski to pedał
- Todorwoski lubi jak go ktoś gniecie po jajach
- Todorowski nie zachował należytej odległości
- Sędzia przecież wszystko widział
- Todorowski sprowokował zwód Radovica
- Cywka nie dostal czerwonej za nadepnięcie nogi kogoś tam
- Radovic nie zrobił nic złego

tak grzmiał twitter
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując