Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1571
Stary 09.03.2017, 15:47
Normalna sprawa z zadłużeniem, miasto to najbardziej miękki z naszych wierzycieli a jednocześnie sporo im jesteśmy krewni więc nic dziwnego że mając krótką kołdrę finansową tak jak my wolimy zasłonić głowę (czyli pensje piłkarzy, koszty funkcjonowania) i brakuje na nogi (dług względem miasta). Nie mowie ze to popieram, ale rozumiem, mając takie alternatywy jak u nas ciezko znalezc inne wyjście. Oby nas tylko nie przycisnelo i zebysmy nie musieli sie zdecydowac na wyprzedaż po różnych trabzonsporach
Odpowiedz cytując