Dopiero teraz mialem przyjemnosc zobaczyc sytuacje z Radoviciem. Powiem ktrotko - ta jebana jajoglowa ....a powinna byc zdyskwalifikowana przynajmniej do konca sezonu no ale Komsija Ligii, bla bla. Od dzisiaj nie ogladam Ekstraklasy. Na .... sie w....iac. Chociaz i tak nie ogladam oprocz meczow Wisly

Z drugiej strony patrzac z perspektywy kibica, jaki sens ma ta cala zjebana liga.