Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1643
Stary 09.03.2017, 01:52
Dopiero teraz mialem przyjemnosc zobaczyc sytuacje z Radoviciem. Powiem ktrotko - ta jebana jajoglowa ....a powinna byc zdyskwalifikowana przynajmniej do konca sezonu no ale Komsija Ligii, bla bla. Od dzisiaj nie ogladam Ekstraklasy. Na .... sie w....iac. Chociaz i tak nie ogladam oprocz meczow Wisly Z drugiej strony patrzac z perspektywy kibica, jaki sens ma ta cala zjebana liga.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 09.03.2017 o godz. 02:00.
Odpowiedz cytując