Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1564
Stary 08.03.2017, 21:05
Tylko, że na Dortmund srednio chodzi tak 6-7 razy więcej ludzi niż na nasze mecze i płacą dużo więcej. Poza tym Dortmund to chyba jednak były jakieś 3-4 sezony jednak.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 09.03.2017 o godz. 11:11.
Odpowiedz cytując