Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1562
Stary 08.03.2017, 20:36
W dupie to byliśmy za Meresinskiego. Licencja jest? Jest. Grajki na kasę nie narzekają? No nie. Zwycięstwa są? Ano są. Kilku nowych sponsorów i partnerów jest? Jest. Naprawdę DOCEN to, że nie ekscytuje aż się IV liga.
Odpowiedz cytując