Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1561
Stary 08.03.2017, 20:28
borys napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie pisze że jesteśmy na prostej ale zrobiliśmy już parę dobrych kroków ku normalności. Trzeba być ślepym by nie widzieć.
O tym pisałem od początku, że mimo dużej pracy i tak jesteśmy w dupie bo inaczej być nie może, Cupiał prz lata nie ogarnął finansów, więc TS w pół roku tym bardziej.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 09.03.2017 o godz. 11:11.

Odpowiedz cytując