borys napisał(a):

|
Nikt nie pisze że jesteśmy na prostej ale zrobiliśmy już parę dobrych kroków ku normalności. Trzeba być ślepym by nie widzieć.
|
O tym pisałem od początku, że mimo dużej pracy i tak jesteśmy w dupie bo inaczej być nie może, Cupiał prz lata nie ogarnął finansów, więc TS w pół roku tym bardziej.