Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1553
Stary 08.03.2017, 14:34
As napisał(a):Wyświetl post
Dziennikarz przekazal garsc niewesolych informacji na temat finansow klubu (wg mnie totalnie pod kontrola zarzadu) oraz cytaty z niezorientowanych randych na temat autobusu. Na forum zaczela sie histeria, pojazd po pismaku i zero merytorycznej dyskusji ...ale to ja sie osmieszam OK. Trudno wezme to na klate.

Natomiast zgadzam sie calkowicie, ze dziennikarz powinien przekazywac rzetelne informacje przyz czym niektorzy tu blednie mysla, ze rzetelne = dobre / pochlebne.

Nie chce mi sie juz wiecej gadac o Knurze, przedstawilem swoj punkt widzenia wy przedstawiliscie swoj. Roznimy sie - trudno, zycie.


Mnie bardziej intersuje to co ma do powiedzania Stawowy a nie to co jeden czy drugi radny mowi anonimowo.
1. niezorientowanych ANONIMOWYCH radnych na temat autobusu
2. "rzetelne informacje", czyli powoływanie się także na anonimowych radnych. Dziękuje bardzo za taką "rzetelność"
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując