As napisał(a):

Dziennikarz przekazal garsc niewesolych informacji na temat finansow klubu (wg mnie totalnie pod kontrola zarzadu) oraz cytaty z niezorientowanych randych na temat autobusu. Na forum zaczela sie histeria, pojazd po pismaku i zero merytorycznej dyskusji ...ale to ja sie osmieszam OK. Trudno wezme to na klate.
Natomiast zgadzam sie calkowicie, ze dziennikarz powinien przekazywac rzetelne informacje przyz czym niektorzy tu blednie mysla, ze rzetelne = dobre / pochlebne.
Nie chce mi sie juz wiecej gadac o Knurze, przedstawilem swoj punkt widzenia wy przedstawiliscie swoj. Roznimy sie - trudno, zycie.
Mnie bardziej intersuje to co ma do powiedzania Stawowy a nie to co jeden czy drugi radny mowi anonimowo.
|
1. niezorientowanych
ANONIMOWYCH radnych na temat autobusu
2. "rzetelne informacje", czyli powoływanie się także na anonimowych radnych. Dziękuje bardzo za taką "rzetelność"