Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1552
Stary 08.03.2017, 14:19
As nie ma racji, ten artykuł to presstytucja, a nie obiektywne dziennikarstwo, jakieś dorabianie gęby klubowi.

Brakuje jeszcze świadka TVNu Od dawna można odczuć, że ten Pan dziennikarz ma jakieś uprzedzenia i obiekcje w stosunku do naszego klubu.
Ostatnio edytowane przez heoij : 08.03.2017 o godz. 15:42.
Odpowiedz cytując