Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
Od: 12.2009
Offline
#
1552
08.03.2017, 14:19
As nie ma racji, ten artykuł to presstytucja, a nie obiektywne dziennikarstwo, jakieś dorabianie gęby klubowi.
Brakuje jeszcze świadka TVNu
Od dawna można odczuć, że ten Pan dziennikarz ma jakieś uprzedzenia i obiekcje w stosunku do naszego klubu.
Ostatnio edytowane przez heoij : 08.03.2017 o godz. 15:42.
heoij
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heoij
Znajdź inne posty napisane przez heoij