|
Sorry ale zeby z gory zakladac, ze kazdy artykul autorstwa Knury (Migi, Jawora i reszty tych smiesznych "dziennikarzy") jest rzetelny, trzeba byc niespelna rozumu. Artykul ma negatywny wydzwiek, do tego autor manipuluje i jest nierzetelny. Jesli tego ktos nie widzi to tez jest niespelna rozumu. Tytul -"ZADŁUŻENIE WISŁY WCIĄŻ ROŚNIE.TO NIE JEST DOBRY SYGNAŁ" bo dlug wzgledem miasta urosl o pol miliona od pazdziernika wedlug Stawowego. W tym samym czasie Wisla moze splacila milion innych dlugow? Ale nie, zly sygnal, romowie, bida piszczy ale fura musi byc.
Rzetelny to bylby taki. Na podstawie danych podanych przez tego i tego, potwierdzonych przez tego i tego, Wisla splaca zalegle zobowiazania zgodnie z umowa z UM z wrzesnia. Nie placi jednak zobowiazan biezacych od pazdziernika. Niestety na dzien dzisiejszy nie jestesmy w stanie napisac, czy w zwiazku z tym beda mozliwe postepowania prawne i ewentualnie jakie konsekwencje moglby poniesc klub. Sadzac jednak po wczesniejszej ugodzie miedzy klubem a miastem sytuacja zapewne sie powtorzy i oprocz naleznych pieniedzy klub bedzie musial zaplacic ewentualne odsetki. Koniec artykulu.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 08.03.2017 o godz. 14:05.
|