Witam, od pewnego czasu pojawia się u mnie błąd.
Nie mogę cytować postów. Pojawia się puste okienko i nic więcej.
Jakiś problem na forum?
Bo przeglądarka raczej błędu nie pokazuje, bo na innych forach normalnie mogę cytować wiadomości. Korzystam z firefoxa.
Na innych przeglądarkach jest okej, ale przyzwyczaiłem się do firefoxa i nie chce korzystać z innej tylko na forum
Jakaś rada, modów, adminów?
''Kup nowy internet'' - odpada
