|
As co Ty w ogóle .......isz? wiesz od czego jest dziennikarz? od rzetelnych informacji, no chyba, że pracuje w gw to wtedy może pisać wszystko. Więc skończ się ośmieszać, bo idąc Twoim tokiem myślowym to można ze mną zrobić wywiad na temat Cracovii i ...., że nie będzie prawdy ale będą informacje ode mnie przekazane przez dziennikarza...
|