wściekłe pięści węża napisał(a):

Choćby wzmianka o romskiej rodzinie od "anonimowego pracownika urzędu", który mimo, że opiera się na bzdurach wynikających z jego ignorancji (tzn. o ile ten anonimowy pracownik w ogóle istnieje) nie tylko nie zostaje poprawiony przez "redaktora", ale i zacytowany!
Knura to zwykła hiena żerująca na kliknięciach. Trafia na podatny grunt, bo Wisła jest bardzo medialna i tak to się kręci.
Co zaś do sytuacji klubu - tego typu publikacje na pewno jej nie poprawią.
|
No ale jezeli, jakas Grazyna z UM, ktora sie na pilce nie zna i nie wie, ze Wisla autokar dostala w barterze to dlaczego redaktor mialby o tym nie poinformowac? Nie rozumiem poprostu dlateczego wolisz nie wiedziec o ignorancji radnych niz o niej wiedziec.
Hypocrite napisał(a):

|
Przedmówca już Ci dał jeden przykład, ja dołożę drugi z autokarem, zamiast chwalić naszych działaczy że w tak trudnej sytuacji potrafią załatwić sponsorów choćby w barterze to w art. masz wydźwięk że TS nie płaci za stadion a kupuje autokar. Żenada i tyle, jeśli tego nie widzisz to polecam kropelki do oczu potrafią wyostrzyć obraz.
|
Cos Ci sie chyba myli, dziennikarz nie jest od chwalenia czy krytykowania tylko od przekazywania informacji. To wlasnie Knura zrobil. Sprawdzil liczby, przeprowadzil kilka wywiadow i podal dalej.
Wy natomiast macie problem nie z ignorancja randych czy z trudna sytuacja finansowa tylko z tym, ze ktos was o tym smial poinformowac.
Sorry chlopaki ale kiedy zamykacie oczy to swiat nie przestaje istniec, jesli ktos was o sytuacji Wisly nie poinformuje to wcale nie znaczy ze jest ona bardzo dobra.