Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1546
Stary 08.03.2017, 11:04
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Choćby wzmianka o romskiej rodzinie od "anonimowego pracownika urzędu", który mimo, że opiera się na bzdurach wynikających z jego ignorancji (tzn. o ile ten anonimowy pracownik w ogóle istnieje) nie tylko nie zostaje poprawiony przez "redaktora", ale i zacytowany!

Knura to zwykła hiena żerująca na kliknięciach. Trafia na podatny grunt, bo Wisła jest bardzo medialna i tak to się kręci.

Co zaś do sytuacji klubu - tego typu publikacje na pewno jej nie poprawią.
No ale jezeli, jakas Grazyna z UM, ktora sie na pilce nie zna i nie wie, ze Wisla autokar dostala w barterze to dlaczego redaktor mialby o tym nie poinformowac? Nie rozumiem poprostu dlateczego wolisz nie wiedziec o ignorancji radnych niz o niej wiedziec.

Hypocrite napisał(a):Wyświetl post
Przedmówca już Ci dał jeden przykład, ja dołożę drugi z autokarem, zamiast chwalić naszych działaczy że w tak trudnej sytuacji potrafią załatwić sponsorów choćby w barterze to w art. masz wydźwięk że TS nie płaci za stadion a kupuje autokar. Żenada i tyle, jeśli tego nie widzisz to polecam kropelki do oczu potrafią wyostrzyć obraz.
Cos Ci sie chyba myli, dziennikarz nie jest od chwalenia czy krytykowania tylko od przekazywania informacji. To wlasnie Knura zrobil. Sprawdzil liczby, przeprowadzil kilka wywiadow i podal dalej.
Wy natomiast macie problem nie z ignorancja randych czy z trudna sytuacja finansowa tylko z tym, ze ktos was o tym smial poinformowac.

Sorry chlopaki ale kiedy zamykacie oczy to swiat nie przestaje istniec, jesli ktos was o sytuacji Wisly nie poinformuje to wcale nie znaczy ze jest ona bardzo dobra.
Odpowiedz cytując