Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1545
Stary 08.03.2017, 10:48
Zrobiliśmy 10 transferów. Nie dziwota że tym ktorzy nas chcieli ujebac nóz w kieszenie się otwiera, bo nie dość , że Wisła nie upadna to na dodatek się podnosi. I tempo tego podnoszenia też jest złe.
W pol roku z trupa, zadna spolka zadna firma bez mega kapitalu zewnetrznego się nie podnosi w trybie natychmiastowym. Nasi hajs na "malo znaczące" zobowiazania przeznaczyli na pilkarzy. Przeznaczyli je po to by
a) był trzon druzyny na nastepny sezon
b) była wyzsza pozycja ktora zagwarantuje wieksze premie od e-klasy a co za tym idzie bedzie hajs na splate zaległych gówno zobowiązań w tym miasto (lub nie )
Tak jak napisano powyzej, miasto wszystko na koniec podpisze, wiec w piramidzie zobowiązań ten dlug jest na szarym końcu.
a porównania do romskiej rodziny...bardzo słabe, wrecz zenujace. nie wiem po co knura kawał ch to pisał, ale laurke wystawił sam sobie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując