Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1543
Stary 08.03.2017, 10:42
"dlaczego, skoro piłkarze jeżdżą autokarem takim samym jak Real Madryt" komentuje anonimowo jeden z urzędników.

Inna osoba porównuje Wisłę do Romów mieszkających w Polsce.



Zawsze jestem pełen podziwu jak wielu z was pieje z zachwytu nad działaniami zarządu, a później byle grubas dla klików wyskakuje z tekstem, gdzie najbardziej kontrowersyjne tezy stawiają ANONIMOWI urzędnicy i wy to łapiecie. Knura się nie może mylić? A kim on jest? Policjantem z wydziału śledczego, detektywem Rutkowskim czy porucznikiem Colombo? Pelikany, pelikany everywhere.
Odpowiedz cytując