|
"dlaczego, skoro piłkarze jeżdżą autokarem takim samym jak Real Madryt" komentuje anonimowo jeden z urzędników.
Inna osoba porównuje Wisłę do Romów mieszkających w Polsce.
Zawsze jestem pełen podziwu jak wielu z was pieje z zachwytu nad działaniami zarządu, a później byle grubas dla klików wyskakuje z tekstem, gdzie najbardziej kontrowersyjne tezy stawiają ANONIMOWI urzędnicy i wy to łapiecie. Knura się nie może mylić? A kim on jest? Policjantem z wydziału śledczego, detektywem Rutkowskim czy porucznikiem Colombo? Pelikany, pelikany everywhere.
|