As napisał(a):

he? Co dokladnie jest na poziomie gimbazy?
|
Choćby wzmianka o romskiej rodzinie od "anonimowego pracownika urzędu", który mimo, że opiera się na bzdurach wynikających z jego ignorancji (tzn. o ile ten anonimowy pracownik w ogóle istnieje) nie tylko nie zostaje poprawiony przez "redaktora", ale i zacytowany!
Knura to zwykła hiena żerująca na kliknięciach. Trafia na podatny grunt, bo Wisła jest bardzo medialna i tak to się kręci.
Co zaś do sytuacji klubu - tego typu publikacje na pewno jej nie poprawią.