Hypocrite napisał(a):

Nawet nie ma co komentować to art. na poziomie gimbazy wstyd się pod takim czymś podpisywać a Pan się podpisał, jeszcze ktoś to autoryzował do publikacji.
Nawet zejszło potrafiło fajny art. o naszych Hiszpanach zrobić a tu proszę krakowskie media z takim żenującym gównem wyjeżdżają, brawo Panie Knura !
|
he? Co dokladnie jest na poziomie gimbazy?
Facet przedstawil oficjalne liczby i zacytowal randych oraz czlonkow komisji budzetowej - nie wiem gzdie tutaj masz problem. Twierdzisz, ze zmyslil liczby i wypowiedzi?
Ty moze lubisz kiedy ukrywa sie przed toba problemy lub jestes osoba, dla ktorej problem nie istnieje o ile sie o nim nie mowi. Ja osobiscie wole wiedziec co sie z moim klubem dzieje i ciesze sie, ze ktos trzyma reke na pulsie.