s1mone napisał(a):

|
Mnie to wcale nie dziwi, że spóźniają płatności do miasta, podejrzewam, ze miasto jest ostatnim priorytetem Wisły, jeśli chodzi o zobowiązania.
|
Dokladnie, przeciez prawda jest taka ze miasto przed zamknieciem wniosku licencyjnego miasto zawsze podpisze ugode na przelozenie splaty. Nikt przy zdrowych zmyslach w magistracie nie wyslalby Wisly do czwartej ligi. Wierzyciele prywatni juz nie musza lub nie sa w stanie byc az tak wyrozumiali.