Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1539
Stary 08.03.2017, 09:21
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Mnie to wcale nie dziwi, że spóźniają płatności do miasta, podejrzewam, ze miasto jest ostatnim priorytetem Wisły, jeśli chodzi o zobowiązania.
Dokladnie, przeciez prawda jest taka ze miasto przed zamknieciem wniosku licencyjnego miasto zawsze podpisze ugode na przelozenie splaty. Nikt przy zdrowych zmyslach w magistracie nie wyslalby Wisly do czwartej ligi. Wierzyciele prywatni juz nie musza lub nie sa w stanie byc az tak wyrozumiali.
Odpowiedz cytując