Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1537
Stary 07.03.2017, 22:59
A mnie wcale nie dziwi, że w klubie wciąż jest źle... Mimo tego, iż nowy zarząd zrobił dużo i robi wszystko aby sytuacja się polepszyła to nie są w stanie w tak krótkim czasie wyjść na prostą z tak wielkim początkowym minusem.

W kibicach drzemie moc, ale max 10 koła takimi może się nazywać, reszta (w tym wielu z was) nie jest godna podania ręki. ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ z was potrafi tylko pisać bzdety na forum, nieznaczna część wspomaga finasowo klub.

Odpowiedz cytując