|
A mnie wcale nie dziwi, że w klubie wciąż jest źle... Mimo tego, iż nowy zarząd zrobił dużo i robi wszystko aby sytuacja się polepszyła to nie są w stanie w tak krótkim czasie wyjść na prostą z tak wielkim początkowym minusem.
W kibicach drzemie moc, ale max 10 koła takimi może się nazywać, reszta (w tym wielu z was) nie jest godna podania ręki. ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ z was potrafi tylko pisać bzdety na forum, nieznaczna część wspomaga finasowo klub.
|