wiesniak842 napisał(a):

Rok temu parchom miasto anulowalo dlug za dzierzawe na ponad milion zlotych w zamian za banery ledowe na stadionie, za ktore zaplacilo miasto
|
No o tym pisałem. A tutaj ścierwa czepiają się,że mamy autokar, który jest dzięki partnerom. Noż .......a