|
Tak czy inaczej te informacje są jednak niepokojące. Dotychczas docierały do nas informacje, że zarząd reguluje wszystkie zobowiązania na bieżąco. Tutaj Knura sobie tego przecież nie wymyślił, tylko rzeczywiście jest opóźnienie. Mam nadzieję, że nie przekłada się to na np. płynność względem pracowników klubu i pilkarzy
|