|
ale że co?
Ze Lech jezdził na dupach na 110% i sie nie .......ił w tańcu? Na tym polega piłka, mi sie takie mecze podobają i zawsze mi sie dobrze w takich grało, pod warunkiem ze sędzie obu stronom pozwala na walkę.
Jakby nasi tak zagrali to by były ochy i achy. Ale rozumie ze w Warszawie (bo Lech raczej z Legia o mistrza pogra) jest kupa w majtach. Bo przeciez jakby Lech na takiej agresji wyszedł na Legie to by ją rozszarpał. Ale jak to tak...rozszarpac Legie? Nie moszna!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|