Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1641
Stary 07.03.2017, 12:17
ale że co?
Ze Lech jezdził na dupach na 110% i sie nie .......ił w tańcu? Na tym polega piłka, mi sie takie mecze podobają i zawsze mi sie dobrze w takich grało, pod warunkiem ze sędzie obu stronom pozwala na walkę.

Jakby nasi tak zagrali to by były ochy i achy. Ale rozumie ze w Warszawie (bo Lech raczej z Legia o mistrza pogra) jest kupa w majtach. Bo przeciez jakby Lech na takiej agresji wyszedł na Legie to by ją rozszarpał. Ale jak to tak...rozszarpac Legie? Nie moszna!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując