|
Ależ oczywiście że jest... owszem wychowywany był na lewego obrońce, ale rok temu go przekwalifikowano na stopera. Sam w wywiadach mówił że najlepiej czuje się na lewym stoperze. Junco mówił o nim jako o stoperze. Tweeterowi? dziennikarze też pisali że aktualnie to stoper.
JEST stoperem...!!!
andrucik nadrób wiedzę o naszych piłkarzach.
|