Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77538
Stary 06.03.2017, 21:53
Ależ oczywiście że jest... owszem wychowywany był na lewego obrońce, ale rok temu go przekwalifikowano na stopera. Sam w wywiadach mówił że najlepiej czuje się na lewym stoperze. Junco mówił o nim jako o stoperze. Tweeterowi? dziennikarze też pisali że aktualnie to stoper.
JEST stoperem...!!!
andrucik nadrób wiedzę o naszych piłkarzach.
Odpowiedz cytując