Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Azmo
Junior Member
Od: 09.2013
Offline
#
77535
06.03.2017, 18:28
Stoper już przecież jest zakontraktowany. Arsenić najlepiej się czuje na środku obrony, choć na bokach obrony też grac umie.
Azmo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Azmo
Znajdź inne posty napisane przez Azmo