|
Głowa młodszy nie będzie. Hebert ma klauzulę przedłużenia o kolejny rok, ale ma też pewnie klauzulę, która w razie spadku anuluje tę poprzednią, albo umożliwia w miarę możliwości bezkonfliktowe pożegnanie z klubem. Z Ivanem mogłoby to ładnie wypalić.
|