Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77534
Stary 06.03.2017, 18:16
Głowa młodszy nie będzie. Hebert ma klauzulę przedłużenia o kolejny rok, ale ma też pewnie klauzulę, która w razie spadku anuluje tę poprzednią, albo umożliwia w miarę możliwości bezkonfliktowe pożegnanie z klubem. Z Ivanem mogłoby to ładnie wypalić.
Odpowiedz cytując