Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
konvict1993
Member
Od: 09.2016
Offline
#
77531
06.03.2017, 16:28
ricenb
napisał(a):
badia jak najbardziej by sie przydal plus napastnik dobry bramkarz ciekawie by to wygladalo
Z Piasta widziałbym u nas również Heberta. Gość dominuje w powietrzu, może byłby do wyciągnięcia
konvict1993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konvict1993
Znajdź inne posty napisane przez konvict1993