FraMat napisał(a):

|
A może to zgubienie piłki w pewnym momencie wynikło ze stanu murawy?
|
No w końcu. Czekałem, czekałem i wreszcie ktoś to zauważył

Zwróćcie uwagę na filmikach Videmonta z Francji na jakich boiskach grał i w jakim stylu to robił - murawa zazwyczaj jak dywan, a on krótko prowadził piłkę i próbował dryblingów. Tymczasem w Gliwicach boisko przeorane jak nie wiadomo co, dziura na dziurze, nie za bardzo miał okazje cokolwiek pokazać, podobnie zresztą jak Małecki.
Trzeba mu dać czas, widać że Kiko mu ufa bo regularnie go wpuszcza, więc póki co nie ma sensu go skreślać. Zaaklimatyzuje się, skuma schematy, zgra się z kolegami i będzie dobrze
