Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 06.03.2017, 12:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A może to zgubienie piłki w pewnym momencie wynikło ze stanu murawy?
No w końcu. Czekałem, czekałem i wreszcie ktoś to zauważył Zwróćcie uwagę na filmikach Videmonta z Francji na jakich boiskach grał i w jakim stylu to robił - murawa zazwyczaj jak dywan, a on krótko prowadził piłkę i próbował dryblingów. Tymczasem w Gliwicach boisko przeorane jak nie wiadomo co, dziura na dziurze, nie za bardzo miał okazje cokolwiek pokazać, podobnie zresztą jak Małecki.

Trzeba mu dać czas, widać że Kiko mu ufa bo regularnie go wpuszcza, więc póki co nie ma sensu go skreślać. Zaaklimatyzuje się, skuma schematy, zgra się z kolegami i będzie dobrze
Odpowiedz cytując