Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77530
Stary 06.03.2017, 09:18
ricenb napisał(a):Wyświetl post
a slyszal ktos cos co z valencia sie dzieje dolecial juz do polski trenuje bo wypożyczenie konczy sie z koncem rundy zeby chlopak mial chwile zeby sie pokazac
w piątkowym Przeglądzie było napisane że obaj mają być w tym tygodniu w Krakowie
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując