ricenb napisał(a):

|
a slyszal ktos cos co z valencia sie dzieje dolecial juz do polski trenuje bo wypożyczenie konczy sie z koncem rundy zeby chlopak mial chwile zeby sie pokazac
|
w piątkowym Przeglądzie było napisane że obaj mają być w tym tygodniu w Krakowie